Mazlíčci na vás čekají v ústeckém útulku

  •  

Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem

V Lukách 178/21
Ústí nad Labem
PSČ 400 11

Telefon: 472 775 202
Mobil: 733 126 101

Snoopy

Pes, kříženec lhasa a pso. Má delší srst, šedo – bílé barvy, výška 40 cm. Věk asi 6 Let. Snoopy je zpočátku k cizím lidem odměřený a nedůvěřivý, což je typické pro toto plemeno a nerad poslouchá, když nemá náladu. Nehodí se však k malým dětem, protože s nimi má velmi špatné zkušenosti. Hodí se jako společník k dospělým lidem, nejlépe k jednomu majiteli.

Dajmon

Pes, kříženec žíhané barvy s černou dekou, výška 55 cm, stáří 3 roky. Dajmon se nyní vrátil zpět do útulku poté, co zemřel jeho majitel. Dajmon je zvyklý žít na zahradě, není vhodný do bytu, protože ničí jeho zařízení. Je mírné a dobrácké povahy.

Rocco

Pes, kříženec rezavé barvy, výška 45 cm, stáří 1 rok. Rocco je svéhlavý pes, občas nerad poslouchá. Jeho nový majitel by měl počítat s tím, že bude muset být při výchově Rocca velice důsledně. Je vhodný pouze k domku se zahradou, neumí se v bytě chovat a ničí jeho zařízení.

Cecilka

Fena, plemeno bígl tricolor, výška 45 cm, stáří 1,5 roku. Cecilka je klidná a vyrovnaná fena, není konfliktní s jinými psy, typická představitelka plemene bígl.

Karin

Fena, kříženka černá s žíhanými znaky a bílou náprsenkou, výška 50 cm, stáří cca 1 rok. Karin je veselá a milá i lidem i ostatním psům, někdy se chová trochu dominantně, ale pokud jí nový majitel dá základní výcvik, bude z ní hodná a bezproblémová fenka.

Dextr

Pes, kříženec žíhaný s bílou náprsenkou, výška 55 cm, stáří asi 10 měsíců. Dextr je nekonfliktní pes, je velmi temperamentní a má rád velmi mnoho pohybu, proto je zapotřebí při výběru nového pejska s tímto počítat.

Tonda

 

Pes, kříženec jezevčíka, výška 40 cm, stáří 5 let, barva mahagon. Tondu opustil jeho majitel a celý případ je řešen jako přestupek. Tonda je klidné povahy, nepere se s ostatními psy a má rád děti. Je spíše vhodný do bytu.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*