Muž usnul na dětském hřišti, po příjezdu policistů chtěl utéct

  •  

Strážníci měli 2. ledna v noci plné ruce práce. V Dlouhé ulici našli na dětském hřišti ležet člověka a nebylo jasné, zda není nějak zraněn.

Strážníci na místě spatřili muže, který v polokleče spal u dětského pískoviště, proto k němu přistoupili, muže probudili a zeptali se ho, zda není zraněn a jestli nepotřebuje pomoci, ale ten jakoukoli pomoc odmítl.  Vzhledem k tomu, že dotyčný odpovídal popisu hledané osoby Policií ČR, požádali strážníci muže o prokázání totožnosti.

Neznámý hlídce sdělil, že u sebe žádné doklady nemá, proto bylo muži sděleno, že bude předveden na Policii ČR k zjištění jeho totožnosti. V ten okamžik dotyčný udeřil pěstí jednoho ze strážníků do obličeje a z místa se pokusil utéci.

Z tohoto důvodu strážníci muže zpacifikovali a předvedli na Policii ČR, která si dotyčného muže převzala k dalšímu šetření. Při předvedení na statní policii byla u dotyčného provedena bezpečnostní kontrola. zda u sebe nemá zbraň, při které byl u muže zjištěn nůž, šroubovák a injekční stříkačka. Všechny tyto věci byly dotyčnému odebrány a předány službu konajícímu policistovi.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*