FOTO: Na dni Slovanu bodovali Hejduk, Čaloun i Štěpánek

  •  

Ve Zlatopramen Areně se dnes uskutečnil Den se Slovanem. Přestože akce začala až v 17 hopdin, okolí zimního stadionu se začalo plnit fanoušky už dlouho před tím.

Početná skupina příchozích se nejprve shromáždila pod schody vedoucími ke kancelářím. Fanoušky přivítal moderátor Kamil Bílský a ke slovu se dostal i Jan Čaloun, který nastínil snahu nového spolku o vytvoření tlusté čáry za obdobím nejistoty, které bylo v poslední době jaksi synonymem pro hokej v Ústí nad Labem.

Nejprve fanoušci absolvovali prohlídku kabiny hlavního týmu Slovanu, poté se dostaly do pohotovosti jejich fotoaparáty a mobilní telefony. Za velkého jásotu nastoupily na led hlavní hvězdy nedělního odpoledne. Milan Hejduk, Jan Čaloun a Martin Štěpánek byli následováni hokejisty „A“ týmu, kteří procházeli vrátky střídačky – Martin Volke, Martin Kosina, Tomáš Vávra, Petr Přeučil, Vít Budínský, Jakub Pořický, Martin Zdvořáček, Jakub Suchan a Ladislav Gengel.

Fanoušci Slovanu si mohli vyzkoušet jednu ze čtyř disciplín: střelbu na přesnost, slalom s pukem na hokejce a nájezdy či střely na gólmany hlavního týmu. Na každém stanovišti byl vyhlášen nejlepší účastník získávající permanentku na sezónu 2014/2015. Nálada byla velmi pozitivní. Na příjemnosti celé akci mimo jiné přidával také hudební doprovod, který se ozýval z reproduktorů, ale také sounáležitost příchozích lidí s ústeckým hokejem, která sršela na každém kroku.

Na úplný závěr proběhla autogramiáda Milana Hejduka. Hráč, který spojil značnou část své hokejové kariéry s týmem Colorado Avalanche potvrdil, že jako profesionální hokejista skončil, a tak své statistiky neobohatí ani o sezónu v dresu Slovanu. Fanoušci také mohli získat podpis Jana Čalouna a Martina Štěpánka. „Chtěl bych všem příznivcům, kteří přišli, poděkovat za to, že nedělní podvečer strávili se Slovanem. V akcích podobného charakteru budeme pokračovat,“ nechal se slyšet marketingový manažer klubu  Jiří Pelc.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*