Na počest deseti let od Extraligy zahrají exhibiční zápas

  •  

V letošní sezóně je tomu 10 let, kdy Slovan hrál poprvé a naposledy naší nejvyšší soutěž. Pro připomenutí této památné chvíle se uskuteční exhibiční zápas Slovan Extraliga vs. Slovan Garda. Utkání se bude konat v neděli 11. února od 15:00 hodin.

Za tým Extraligy nastoupí hráči, kteří Slovan před 10 lety v nejvyšší soutěži reprezentovali. Diváci se mohou těšit například na kompletní 1. útok Antoš – Pazourek – Janků, dále na Přikryla, Zemana, Zápotočného, Ficence, Klouboučka, Čalouna, Heřmana, Šaffera a další.

Za tým Slovan Garda nastoupí bývalí ústečtí hráči, kteří svůj další život spojili s naším městem. Nastoupí například Hanzl A., Trončinský M., Cícha, Morvay, Štěpánek, Hudec, Ptáček, Kuda, Voborník, Stehlík J. a L., Buďa, Černý R.

Na lavičce obou týmů se objeví trenérské legendy Slovanu, např. Vrba, Holman, Kodrle, Hejduk, Davídek, Evan, Hynek.

Kromě slavnostního nástupu proběhne při utkání vyvěšení čísla 8 pod strop haly, které zůstane legendě Slovanu Radomíru Mikešovi. Dále bude při utkání rozšířena síň slávy Slovanu o 4 nové členy. Na utkání platí vstupné jako při mistrovském zápase, včetně slev, permanentek a VIP karet.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*