Na přepážkové centrum dává město více peněz

Vizualizace
  •  

Rada města navýšila částku na stavbu přepážkového centra o 5 100 000 korun. Sehnat firmu na přestavbu části úřadu na přepážkové centrum se stále nedaří.  Stavba přepážkového centra přijde nyní na téměř padesát pět milionů korun bez DPH. Nové centrum by mělo usnadnit vyřízení záležitostí spojených s osobními doklady nebo registrem řidičů.

Jde už o třetí výzvu. Nejdříve byla špatná projektová dokumentace a žádná firma se nepřihlásila ani po úpravě projektu. Navýšení ceny bude pokryto z rezervy. Zájemci o přestavbu na přepážkové centrum se můžou hlásit do 10. dubna.

Rekonstrukce se týká prostorů současného registru vozidel, bývalé kuchyně a jídelny včetně zázemí a skladovacích prostor v 1. NP a 1. PP jižního křídla budovy magistrátu. „Cílem je vytvoření moderního přepážkového pracoviště pro centralizované odbavení občanů včetně zázemí a dalších souvisejících prostor (kartotéky, sklady, archivy atd.), dále pak zabezpečení odpovídajícího přístrojového vybavení, zabezpečení informačními systémy, síťovými strukturami,“ přibližuje mluvčí ústeckého magistrátu Romana Macová.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*