Napište nám dopis, vyzval veřejnost Dům umění

  •  

Dům umění Ústí nad Labem je kvůli koronavirové pandemii uzavřen. Ale pro zájemce nabízí za výlohou záznam performance italského umělce Hannese Eggera a zároveň vyzývá veřejnost, aby popsala své nejsilnější zážitky spojené právě s koronavirovým rokem.

Dopisy se stanou součástí výstavy Hannese Eggera, pokud to nebude v rozporu s hodnotami Domu umění Ústí nad Labem. Anonymní zveřejnění dopisu proběhne v rámci dočasného poštovního boxu před galerií a online na sociálních sítích a webových stránkách Domu umění.

Vybrané příběhy budou také interpretovány přizvanými umělci – divadelníky, hudebníky, tanečníky či výtvarníky, zaznamenány na video a prezentovány na výstavě přímo v galerii či v online. Navíc se stanou součástí připravované knihy, která bude jakýmsi záznamem podivuhodného roku 2020.

Na oplátku obdržíte umělecké dílo ve formě originálního sítotiskového plakátu nebo tričko „Everything’s Changed – Nothing’s Changed“ od Hannese Eggera.

Napište dopis ručně, e-mailem, smskou či zprávou na sociálních sítích. Svůj sepsaný příběh můžete také vhazovat přímo do boxu umístěného před Domem umění Ústí nad Labem, kde zároveň budou k přečtení vyprávění dalších pisatelek a pisatelů. Váš příběh spojený s rokem 2020 pošlete nejpozději do konce ledna.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*