NAPSALI JSTE: Sbírka pro azylové domy vrcholí

ilustr. obr.
  •  

Opět vyhlašujeme materiální sbírku pro azylové domy pro matky s dětmi v Lovosicích a v Oseku. Vloni jste ukázali, že vám není lhostejný osud matek a především jejich dětí, které se ocitly v náročné životní situaci.

Díky vaší štědrosti se nám podařilo nasbírat téměř šest velkých dodávek materiální pomoci. Sbírka byla původně vyhlášena pro azylový dům v Oseku, ale nakonec jsme ji díky velkému úspěchu mohli rozdělit i do azylového domu v Lovosicích.

Blíží se vánoční čas a my bychom neměli zapomínat na pomoc potřebným. Letos jsme navštívili právě azylový dům v Lovosicích. Momentálně se zde nachází 12 dětí ve věku 2 měsíce až 17 let. Jejich matky si prošly podobným osudem- psychickým nátlakem a domácím násilím. Pojďte s námi znovu vykouzlit úsměv na tvářích těchto dětí a dopřát jim alespoň o Vánocích trochu radosti.

Sbíráme dámské a dětské oblečení, hračky, kočárky, pastelky, pleny, nádobí ale i trvanlivé potraviny a podobně.

Sbírku ukončíme v pondělí 16.12. večer a předáme jí v úterý odpoledne. Je to z jediného důvodu. A to, že ve středu mají v azylovém domě v Lovosicích slavnostní večeři, kde se bude i nadělovat dětem, a pod stromeček by jim měli přijít právě vaše dary, především hračky.

Sběrná místa:
Restauraci Las Vegas 10:00-2:00, Realitní kancelář Real Home v Žukovově ulici 9:00 – 16:00 hodin, tenisové kurty Všdebořice (nafukovací hala).
Lenka Jaremová


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*