Návštěvníci Family food festivalu mákli na Oranžovém handbiku

  •  

Nejen dobré a mnohdy exotické jídlo a pití a dobrá zábava pro děti i dospělé, ale i charitativní Oranžové kolo Nadace ČEZ čekalo na návštěvníky Family food festivalu v Ústí nad Labem. A stejně jako u stánků, tak i před dvěma oranžovými handbike se tvořila fronta zájemců pomoci dobré věci. Těch se do sedel na konec dostalo 488, což obnášelo 244 duelů pro dvě ústecké neziskové organizace, White Light I a DRUG – OUT Klub, a celkovou vyjetou částku 53 162 koruny.

„Znám obě organizace, jejich záslužná práce – pomoc potřebným je za nimi opravdu vidět. Zasloužily si tudíž i vaši podporu. A samozřejmě patří díky i Nadaci ČEZ, která na festival Oranžové kolo dovezla a obě vypsané částky na šecích přemění v reálné peníze,“ řekl náměstek primátora Tomáš Vlach.

White Light I provozuje v Ústeckém kraji ucelené spektrum certifikovaných služeb pro osoby ohrožené škodlivými závislostmi. Díky přičinění návštěvníků festivalu dostala ředitelka Ivana Radimecká symbolický šek na 26 786 korun. DRUG – OUT Klub je zaměřený na podobné aktivity. Vedoucí DRUG – OUTu Radka Koblížková vysvětlila, že vysportovaných 26 376 korun poslouží k financování činností ústeckého „Káčka“.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*