Nejlepší střední škola kraje je ústecká zdrávka

  •  

Vyšší odbornou školu zdravotnickou a Střední školu zdravotnickou z Ústí nad Labem vybrali svým hlasování studenti a absolventi jako nejlepší střední školu Ústeckého kraje za rok 2019. „Tohoto ocenění si velmi vážíme. Je pro nás motivací i nadále poskytovat kvalitní vzdělávání a podporovat příznivé školní klima. Především mě potěšila zpětná vazba na školu od našich absolventů,“ řekla ředitelka školy Miroslava Zoubková.

Studenti školy se umísťují vysoko v různých odborných soutěžích. K úspěchu ředitelce školy Miroslavě Zoubkové popřál i hejtman kraje Oldřich Bubeníček.

Jediné, co její ředitelku trápí, je fakt, že se v nadcházejícím školním roce neotevře velmi oblíbený obor Záchranář. „Některá poslanecká rozhodnutí nemůžeme změnit, a ač jsem byla proti, náš osvědčený obor Záchranář se již na naší škole učit nebude. Bude se studovat jen na vysokých školách,“ konstatovala ředitelka s tím, že obor měl v Ústí tradici a úzce spolupracoval se Zdravotnickou záchrannou službou Ústeckého kraje a s německou stranou.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*