Největší pivní akce roku se blíží

  •  

Kostelní náměstí zaplní už o nadcházející sobotě jubilejní desátý ročník Ústeckého pivního jarmarku malých a rodinných pivovarů. Pořadatelé očekávají 14. května účast zhruba třicítky minipivovarů z Česka i Německa. „Víc se jich na náměstí bohužel nevejde,“ říká šéf pořadatelské Restaurace s pivovarem Na Rychtě Jiří Šťovíček.

Vše vypukne v 10:00 hodin a celý den bude na jarmarku probíhat kulturní program – zábavná představení pro malé i velké, řada kapel, jarmareční stánky i zajímavé občerstvení. Tradičně se uskuteční odborná degustace s vyhodnocením “Pivo ústeckého kraje”.

Těšit se můžete na ochutnávku piv z těchto pivovarů: Pivovar Na Rychtě, Zámecký pivovar Chyše, Pivovar Falkenštejn, Plzeňský bandita, Pivovar Kocour Vansdorf, Pivovar Bergquell Löbau, Pivovar Aldersbacher – Bavorská piva, Pivovar Rampušák, Suchdolský Jeník Pivovar Mordýř, “ Létající pivovar Zbraslavská koza“, Pivovar Raven, Pivovar Bad Flash, Minipivovar U Stočesů, Pivovar Trilobit, Biskupský pivovar u Sv. Štěpána, Pivovar U Hušků, Pivovar Nomád, Ústecká Pivotéka, Pivovar Proud, Pivovar Osseg, Pivovar Zbraslavice, Pivovar Krušnohor, Létající pivovar Vagabund, Pivovar Kotouč Pivovar Rezek.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*