Několik tipů na víkend

  •  

Na víkend se můžeme naladit už v pátek. V rámci osmého ročníku festivalu Střekovské hudební léto se představí od 20 hodin na terase hradu Střekov známý herec a hudebník Jiří Schmitzer.

Tak jako loni, jsou i o letošních prázdninách připraveny večerní prohlídky ztichlou zoologickou zahradou. Můžete si užít netradiční pohled na odpočívající (či naopak aktivující) zvířata.  Prohlídky jsou určeny dospělým a dětem od 10 let. Jedna z prohlídek je i tento pátek od 19.30 hodin. Je nutné objednat se předem, neboť kapacita skupiny je omezena.

V sobotu všichni hurá na Miladu. Akce Léto s Miladou slibuje bohatý program.  Od 11 do 18 se na hlavní pláži jezera Milada nebude nikdo nudit. Detailní program v letáčku níže.

Malý Hamburk je již nedělní stálicí v ústeckých Městských sadech. Jinak tomu nebude ani v neděli 13. srpna od 14 hodin. Zpříjemněte si nedělní odpoledne poslechem živé hudby. Vstupné je zdarma a nebude chybět ani stánek s občerstvením.  Pokud se vám to nehodí tuto neděli, tak hudební festival trvá až do 24. září.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*