Německá odtahovka přivezla nepojízdný autobus do Ústí

  •  

Ústecká městská policie přijala v pondělí 27. ledna oznámení o zaparkovaném autobuse v ulici Vinařská.  Oznamovatel operátorovi sdělil, že nad zadním vjezdem na fotbalový stadion je odstavený zahraniční autobus.

„Strážníci po příjezdu na místo zjistili, že autobus je uzamčený a již na první pohled vykazuje technické závady. Na základě záběrů z kamerového systému se podařilo dohledat, že téhož dne v 14:30 autobus přivezla německá odtahová služba z Berlína,“ popsal událost zástupce ředitele městské policie Jan Novotný.

Strážníci přes sociální sítě z webových stránek německé policie v Berlíně zjistili, že tamní policie tento autobus v Berlíně odstavila, a to z důvodu velmi špatného technického stavu.

„Dále z tohoto autobusu odebrala registrační značky a nařídila, aby byl autobus odstaven z pozemní komunikace. Z dosud neznámých příčin, provedla odtahová služba odtah autobusu do České republiky, a to do Ústí nad Labem,“ dodává Novotný s tím, že autobus je majetkem zahraniční firmy ze Srbska.

Vrak autobusu nechalo město spolu s městskou policí odtáhnout a celý případ si k dalšímu šetření převzala Policie ČR. Viníkovi budou náklady na odtah naúčtovány.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*