Nová aplikace pomůže v lékárnách, s navigací, prozradí novinky

  •  

Kázetka to je nová aplikace Krajské zdravotní, která lidem usnadňuje práci s eRecepty a rezervaci léků v nemocničních lékárnách společnosti, informuje o novinkách nebo pomůže s navigací.

„Chtěli jsme pacienty v celém kraji informovat o novinkách v našich lékárnách a ambulancích. Kázetka je již volně ke stažení, ale rádi bychom řekli, že se jedná o pilotní modul, nikoli o finální podobu,“ řekl generální ředitel společnosti Petr Malý a doplnil, že v budoucnu by společnost s pacienty přes mobilní aplikaci ráda komunikovala ještě více. „Pomáhali jim například s objednáváním k lékaři, připomínali termíny vyšetření či je navigovali na jednotlivá oddělení,“ nastínil Petr Malý.

Aplikace Kázetka nabízí kromě jiného i možnost si recept snadno zarezervovat. „Se zákazníkem aktivně komunikujeme a jsme schopni mu poskytnout kompletní servis, například zajištění náhrady daného léku, je-li to třeba. Do naší lékárny tak pacient přijde až pro hotový přípravek a nemusí sem chodit dvakrát,“ uzavírá náměstkyně pro řízení lékárenské péče Olga Mučicová. Aplikace Kázetka je ke stažení dostupná ve verzi pro Android na Google Play i pro iOS v App Storu.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*