Novorozenci v nemocnici mají pět nových polohovacích postýlek

Foto: kzcr.eu
  •  

V ústecké nemocnici pomůže v péči o novorozence pět nových polohovacích postýlek. Ty získala neonatologická klinika Masarykovy nemocnice díky projektu „Pomáhejme“, který byl ve prospěch kliniky uspořádán v hotelu Ostrov u Tisé.

„Projekt pod názvem „Pomáhejme“ proběhl 7. dubna, tedy na Světový den zdraví. V tento den jsme vybrané peníze z ubytování vynásobili dvěma a věnovali neonatologické klinice. O akci byl velký zájem a i díky příspěvkům od kolegů se nám podařilo vybrat peníze na pět dětských postýlek,“ vysvětlil ředitel hotelu Ostrov Ondřej Kulič, který by v projektu rád pokračoval i v dalších letech.

Nové postýlky už jsou na svých místech a dobře slouží maminkám i personálu nemocnice. „Rádi bychom poděkovali za dlouhodobou podporu řediteli hotelu Ostrov Ondřeji Kuličovi a všem, kteří se na projektu podíleli a podílejí. Kromě hezkého designu nové postýlky svou polohovatelností zlepší komfort jak dětem a maminkám, tak i personálu neonatologické kliniky Masarykovy nemocnice,“ dodal přednosta kliniky Patrik Hitka.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*