Nový singl Davida Deyla má už miliony streamů

  •  

Zpěvák David Deyl, který pochází z Chlumce, na začátku roku vydal novou desku. Veškeré aktivity s tím spojené ale upozadila pandemie nového koronaviru.

Koncerty zastavil koronavir, co nyní děláte? Na začátku roku jsem vydal páté studiové album s názvem Melodie mého srdce: Muzikál! Název napovídá, že se jedná o album, na kterém najdete ty nejkrásnější a nejzajímavější melodie ze světových muzikálů. Bohužel covid-19 to album zcela upozadil. Nebyl ani křest, a tak
doufám, že se k němu vrátím a dva a půl roku práce zúročím.

Takže zvládáte tuhle dobu po pracovní stránce?

Využil jsem ji ke skládání a vymýšlení nových projektů. Výsledkem bude vydání autorského alba v tomto roce a pak dva velké projekty. Jeden charitativní a druhý pro celou rodinu. Víc zatím nemohu prozradit. Mám také radost z fanoušků ze Španělska a z Latinské Ameriky, kteří jsou úžasní. Díky nim můj singl Ahora bude mít na streamovací službě Spotify již 6 milionů streamů.

Mohou vás fanoušci někde online vidět?

V online prostředí se samozřejmě pohybuji. Například jsem byl hostem online koncertu z jabloneckého divadla s názvem Láska kvete v každém věku! Zahrál jsem tam svůj aktuální singl Chytám se stébel a novinku s názvem Zářící tmou! A přání do roku 2021? Chtěl bych fanouškům hlavně poděkovat, že jsou stále se mnou, a popřát jim hodně zdraví. A všem čtenářům Žít Ústí přeji vše nejlepší v roce 2021. Ať jsme zdraví a šťastní, protože si to už konečně zasloužíme.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*