OBRAZEM: V centru Ústí se parkuje jak na Divokém západě

Lidické náměstí v 11:20. Povolené zásobování od 5:00 do 10:00 na půl hodiny. V Ústí se zásobuje i vozy typu SUV. Strážníci raději vše obejdou.
  •  

Ve středu začala platit některá nová pravidla pro parkování v centru Ústí nad Labem, především v ročních parkovacích kartách pro firmy. Vedení města minulý týden uvedlo, že se na systému parkování bude dále pracovat. Ale v centru Ústí není problém jen placení, nebo neplacení, ale i v porušování platných předpisů. A z fotografií vzniklých z jedné krátké procházky je patrné, že porušování není výjimka, ale spíše běžná praxe. Nechá klidně chladnou i kolemjdoucí hlídku strážníků.

Revoluční ulice. V každém směru by měly zůstat volné 3 metry, tedy 6 dohromady. Tudy dva trolejbusy vedle sebe neprojedou.
Pařížská ulice. Když není místo na vyznačeném parkovišti, dám to za něj. Sice blokují část jízdního pruhu, ale přeci mne objedou.
Prostor mezi Labem a Forem. Sloupky bránící vjezdu nevadí. Z druhé strany nejsou, no co, že pár desítek metrů musíme jet po chodníku.
Mezi Forem a Komerční bankou. Zásobování jen od 6:00 do 8:00. Parkovat se dá i v 11:30 a ještě k tomu v protismeru.

 


  •  

6 komentářů on OBRAZEM: V centru Ústí se parkuje jak na Divokém západě

  1. to jste frajeři že chodíte po přeplněném městě a fotíte lidi, kteří na chvíli zaparkovali ne úplně správně, protože museli. A ještě naprášítě měšťáky, kteří mají daleko víc rozumu než Vy a vědí, že zbytečně někoho buzerovat nemá smysl. Jste debil*ové

    • Celkem souhlasím, děláte z komára velblouda asi jste nikdy nebyli ve větším městě, aby jste zažili co je to parkování jak na divokém západě. Nebo že by okurková sezóna? 😀

  2. Sudety měly, mají a zřejmě i budou mít vždy pravidla jako na „Divokém západě“ :-). A to neplatí jen o parkování!

  3. Jediný kdo překáží provozu je trolejbus. Brzdič provozu co jezdí 30km/h a člověk ho ani nemůže předjet. A Vy tady řešíte kraviny s parkováním na momentík, fakt trapáci. 🙁

  4. lidem je uplne jedno, kde a jak zaparkujou, hlavne ze jim to vyhovuje, ale ze pak matka s kocarkem musi tahnout kocarek po silnici, protoze se neda projet pres chodnik je smutne a ohrozuje tim dva zivoty :(, uz by se mely zacit rozdavat pokuty.

  5. U některých fotografií máte pravdu, ale v Revoluční ulici je povoleno od 10-12hod. povoleno zastavení pro zásobování.

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*