Obyvatelé Kolonky v Předlicích probírali s primátorkou své problémy

  •  

S obyvateli předlické Kolonky jednala primátorka. Ti se na ni obrátili se stížnostmi na problémy s dopravou, pořádkem a prostitucí.

Setkání se zúčastnili kromě primátorky Věry Nechybové, také vedoucí odboru dopravy a majetku Dalibor Dařílek, ředitel městské policie Pavel Bakule, vedoucí územního odboru policie ČR Vladimír Danyluk a další pracovníci.

Obyvatelé poukazovali na parkování kamionů, které při každém svátku v Německu zaplaví komunikace v Předlicích, na ně se nabaluje prostituce, množství odpadků a další problémy. Potíže přetrvávají i mimo období svátků zejména ve večerních a nočních hodinách.

„Přijeli jsme se zabývat vaší stížnosti, přizvali jsme zástupce příslušných institucí, abychom mohli problém posoudit z více pohledů. Všechno asi hned nevyřešíme, ale naší snahou je nalézt řešení, které pomůže,“ uvedla Věra Nechybová.

Na jednání bylo dohodnuto, že bude prověřeno a doplněno dopravní značení, které by se mohlo případně rozšířit o zákaz stání nákladních vozidel. Městská i státní policie zvýší v lokalitě hlídkovou činnost. O spolupráci bude požádán i městský obvod Město, aby byly častěji uklízeny odpadky, na noc by se mělo zamykat i místní dětské hřiště. Všichni zúčastnění se koncem ledna znovu setkají a vliv přijatých opatření vyhodnotí.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*