Očkobus vyjel po kraji

  •  

Mobilní očkovací týmy Krajské zdravotní vyjely novým očkovacím autobusem. Už během uplynulého víkendu se mohli nechat zájemci naočkovat proti covidu-19 na lounském výstavišti, jak vakcínou vakcínu od Pfizer/BioNTech nebo jednodávkovou Johnson & Johnson. Osoby starší 16 let si mohli z obou vakcín vybrat.

„Spolupracujeme se starosty a primátory měst a obcí v Ústeckém kraji a jsme připraveni na základě jejich požadavků realizovat očkování proti onemocnění covid-19 pomocí našich mobilních týmů při výjezdech, nyní i s očkovacím autobusem,“ řekla hlavní hygienička KZ Dana Vaculíková a zástupkyně krajského koordinátora pro očkování v Ústeckém kraji, která má v gesci koordinaci mobilních očkovacích týmů.

Už zítra bude očkobus přistaven od 16:00 hodin v Jirkově na parkovišti v ul. Alešova za čp. 1560, vedle náměstí Dr. E. Beneše u příležitosti koncertu Hornické kapely Severočeských dolů. Další možností je od 10. do 15. září se s očkovacím autobusem setkají na výstavišti v Litoměřicích návštěvníci veletrhu Zahrada Čech. Pro očkování je vždy nutné s sebou vzít občanský průkaz a kartičku zdravotní pojišťovny.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*