Odbor sociálních věcí nově na jiné adrese

  •  

Od dubna najdete odbor sociálních věcí (oddělení prevence mládeže, oddělení sociálně právní ochrany dětí, oddělení náhradní rodinné péče a oddělení sociální práce) na nové adrese.

Z původních prostor na Mírovém náměstí 36 se odbor přestěhoval do sousední budovy na Mírovém náměstí 37, objekt PB Centra.

Nové prostory muselo vedení města hledat od loňska, kdy město dostalo výpověď z pronajatých prostor. Jednou z možností řešení byla výpověď úřadu městského obvodu Město, který sídlí v prostorách magistrátu, a na jeho místo by se odbor sociálních věcí mohl nastěhovat.

„Nechtěli jsme problém přehodit na někoho dalšího a nutit městský obvod, aby si hledal jiné sídlo. Podařilo se nám najít schůdnější řešení. Nové kanceláře odboru sociálních věcí najdou občané hned vedle těch původních, pracovníci odboru jim poskytnou služby ve stejné kvalitě a rozsahu jako dříve,“ řekla primátorka města Věra Nechybová.

Klienti mohou navštívit v 6. patře oddělení prevence mládeže a oddělení sociální práce, v 5. patře oddělení sociálně právní ochrany dětí a agenda označníků pro zdravotně postižené kancelář č. 524 a ve 4. poschodí je při výstupu z výtahu vlevo oddělení náhradní rodinné péče.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*