Pavel Dufek: Chceme bránit a budovat Severku jako dobrou adresu

  •  

Kandidátem Ústeckého fóra občanů na post starosty obvodu Severní Terasa je současný místostarosta Pavel Dufek.

Proč by měli za pár dní dát voliči na Severní Terase hlas právě Vám?

Protože neposloucháme knížecí rady z pražských stranických centrál a vil byznys- menů. UFO je místní hnutí sdružující ústecké patrioty. Bydlíme vedle našich voličů a stejně jako jim i nám záleží, aby Severní Terasa nepřestala být „dobrou adresou“, dobrým a bezpečným místem pro život. Bydlím tady více než čtyřicet let a vím přesně, co lidi trápí, a po letech práce pro město vím, jak na ta trápení jít. Ale hlavně se nám už v zastupitelstvu obvodu podařilo prosadit řadu investic, oprav a akcí pro veřejnost.

Konkrétně. Jaké věci se podařily?

Například vybudování bruslařské dráhy kolem Centrálního parku a nového hradu, řada rekonstrukcí kontejnerových stání, opravy schodišť a chodníků v ulicích Jizerská, Glennova, Jana Zajíce a dalších. Nově slouží lidem parkoviště v ulici Stavbařů. Pro sportovní aktivity jsme vybudovali workoutové hřiště, dostali jsme na Severní Terasu unikátní Open Air koncert divadelního orchestru a pro obyvatele uspořádali dlouhou řadu kulturních, společenských a sportovních akcí. Náš obvod prostě žije.

A co chcete prosadit a vybudovat na Severní Terase v následujícím volebním období?

Prioritou je pro nás, a především pro obyvatele Severní Terasy, vybudování nadstaveb stávajících parkovišť a parkovacích domů. Rychle a bez nutnosti změny územního plánu. Vznikne tak nejméně dvě stě nových parkovacích míst. Dalších šedesát nových parkovacích míst vznikne po vybudování propojky ulic Brandtova a Poláčkova.

To je priorita, ale asi ne jediná věc, kterou lidé chtějí řešit.

Podpoříme výstavbu nových bytových domů za bývalým hotelem Máj. Zajistíme bezpečný pohyb a využití dnes „odříznutých“ území přemostěním ulice Krušnohorská a propojení Centrálního parku se sportovištěm u Máje. Chceme revitalizovat park u konečné trolejbusů na naučné odpočinkové arboretum a opravíme ještě více chodníků a schodišť a zmodernizujeme další kontejnerová stání. Máme ještě mnoho a mnoho plánů na další oživení Severní Terasy. Abychom si mohli vyhrnout rukávy a pustit se do práce, chci požádat voliče ze Severky, aby nám ve volbách 23. a 24. září dali svůj hlas.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*