Pedagogická fakulta pořádá třetí ročník populární akce Silent Pajda

  •  

Letos je otevřená pro všechny studenty všech fakult UJEP. Na účastníky čekají vzdělávací přednášky, veřejné grilování a nekonečný doprovodný program. Silent Pajda se uskuteční dne 7. května 2019 od 16:00 hodin. Program zaplní odborníci z praxe, kteří si budou předávat slovo pro krátké přednášky rozmanitého druhu, např. o Knize 141 – jak na crowdfunding.

20. hodina přinese samotný tematický vrchol akce – silent disco. Tato tichá diskotéka je svojí formou, individuálním prožitkem i vizuálním sdělením stále více oblíbená a její předchozí ročníky si již vytvořili stabilní komunitu fanoušků.

„K již existujícímu fan clubu silent disco na pedagogické fakultě se mohou letos přidat také studenti všech našich fakult. Obdrží sluchátka a budou si moci volit mezi třemi DJ’s a užívat vlastnoručně vybranou diskotéku,“ vysvětluje jeden z organizátorů akce Josef Čáp.

Ti, kteří nemají sluchátka, neslyší žádnou hudbu, čímž se vytváří pozoruhodný efekt místnosti plné lidí tančících na ticho.

Silent disco jsou ve světě vítané také proto, že umožňují pokračovat v tancování i v době po 22. hodině, neboť neruší noční klid. „Ani na Silent Pajda tedy rozhodně nedojde k rušení nočního pořádku,“ ubezpečuje Čáp.

„Je pro nás stálou výzvou pěstovat vztah studentů ke své fakultě a univerzitě, snažíme se, aby se zde nejen vzdělávali, ale i bavili a měli k akademickému prostoru vřelý vztah a kladné emoce. Silent Pajda je jedním z mnoha báječných způsobů, jak tento vztah pěstovat,“ dodává další z organizátorů, PR pracovník PF UJEP Alec Mindák.

Ojedinělé setkání se uskuteční v prostorách Pedagogické fakulty UJEP, respektive v netradičním prostoru koridoru mezi starou a novou  budovou a ve vstupní hale. Vstupné na Silent Pajda je zdarma.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*