Peníze na mládežnický sport se hodí vždy

  •  

HC Slovan Ústí nad Labem dostal 80 000 a Florbal Ústí 20 000 korun. Oba kluby dostaly finance od společnosti ČEZ a použijí je na rozvoj mládežnického sportu. „V tomto případě podporujeme hlavně projekty, které jsou zaměřeny na mládež. Jsme proto rádi, že oba ústecké sportovní kluby snadno našly cestu, jak správně finance použít,“ řekl Jan Nechvátal, generální ředitel ČEZ Teplárenské.

Za ústecký Slovan převzal peníze manažer klubu a trenér mladšího dorostu Jan Čaloun. „Finanční prostředky použijeme v rámci sportovních aktivit spojených s mládeží. Konkrétně jimi pokryjeme náklady na realizaci projektu Hledáme nové talenty,“ vysvětlil Čaloun.

Florbalisté nakoupí svým mladým svěřencům tréninkový set, tedy dvě trička černé a červené barvy plus černé kraťasy, s potiskem. „Máme celkem 800 členů, z nich jich je 297 právě v takzvaném mládežnickém věku. A právě pro ně potřebujeme tréninkové dvoubarevné sety. To aby se od sebe odlišili, když v rámci tréninku vytvoří hráči stejné kategorie dva týmy a budou hrát proti sobě,“ uvedl David Stummer, manažer klubu Florbal Ústí.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*