Petr Pavel přijede do Ústeckého kraje. Na univerzitě bude diskutovat s veřejností

Foto: FB PP
  •  

Zvolený prezident České republiky Petr Pavel přijede 23. února na návštěvu Ústeckého kraje. Termín návštěvy prezidenta, který tou dobou ještě nebude inaugurován, potvrdilo vedení kraje. Na krajský úřad dorazí v 15:00 hodin, kde setká se na konferenčním sále s vedením kraje a starosty měst. Program ho v odpoledních hodinách zavede také na ústeckou univerzitu. Tady ho přivítá rektor UJEP Martin Balej.

„Na naší univerzitě proběhne nejprve setkání Petra Pavla se zástupci Hospodářské a sociální rady Ústeckého kraje, ale již od 17:00 hodin budou mít studenti a zaměstnanci univerzity, ale také veřejnost příležitost diskutovat s budoucím prezidentem osobně,“ informuje o plánovaném programu rektor Balej.

Setkání proběhne v Červené aule Multifunkčního informačního a vzdělávacího centra UJEP v centru kampusu a veřejnost k němu navedou četné informační směrovky. „V případě, že se do největší auly UJEP nevejdou všichni příchozí, budou pro ně připraveny přilehlé přednáškové sály, kam bude setkání přímo přenášeno,“ upozorňuje rektor. Diskuse se zvoleným prezidentem Petrem Pavlem bude promítána také do venkovního amfiteátru v univerzitním kampusu. „Jsem moc rád za to, že ještě před prezidentskou inaugurací zavítá Petr Pavel k nám do našeho kraje a je otevřený a připravený naslouchat nám a pomoci s našimi problémy,“ uzavírá rektor.

Diskuse s Petrem Pavlem proběhne dne od 17:00 hodin v Červené aule MFC UJEP v Kampusu UJEP na adrese Pasteurova 1 v Ústí nad Labem.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*