Pivovar Hotel Na Rychtě je tu s vámi už 10 let

  •  

Pivovar Hotel Na Rychtě letos oslaví významné kulaté jubileum. Patří k Ústí nad Labem už 10 let. Vaří své pivo Mazel, nabízí výbornou gastronomii, řadu akcí, zahrádku i hotel.

I přes jarní celorepublikové nesnáze je tu pro Ústečany a všechny hosty stále. Hlavní pivní ikonou je místní pivo Mazel, Vojtěch, Ústecká Rychtářka i novější T.G.M. Restaurace připravuje denně polední menu a obměňuje stálou nabídku jídelního lístku. Ta nejnovější verze je právě na stolech.

Součástí interiéru je prostorná a zastřešená zahrádka, na které je příjemné posezení i za nevlídného počasí. Pro letní sezónu se chystají nové domácí limonády, ledové čaje i letní nabídka jídel. Důležitou součástí je tříhvězdičkový hotel s kapacitou 27 lůžek – 12x dvoulůžkový a 3x jednolůžkový pokoj.

Díky své poloze – přímo v centru města Ústí nad Labem, v blízkosti hlavního nádraží, lodního přístaviště i Labské stezky, je hotel ideálním místem na ubytování. Pro cyklisty je k dispozici zázemí cyklopointu. V Ústí nad Labem a okolí je možné prožít několik aktivně strávených dní.

 

Pivovar Hotel Na Rychtě

Kláštěrní 75/9, Ústí nad Labem, 400 01

Tel.: restaurace – 475 205 018, hotel – 475 213 138

E-mail: info@pivovarnarychte.cz

FB:www.facebook.com/PivovarHotelNaRychte

www.pivovarnarychte.cz


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*