Pivovar Hotel Na Rychtě slavil narozeniny

  •  

Pivovar Hotel Na Rychtě oslavil své již 6. narozeniny. Na akci dorazili partneři, zákazníci, přátelé i stálí hosté. Na uvítání se podávala Stará myslivecká RESERVE a hosté měli krom pohoštění  možnost ochutnat novinky ze Speciálního menu, které doplní podzimní jídelní lístek.

Večerem prováděl majitel pan Martin Prachař. Ten také ocenil nejlepší zaměstnance tohoto roku a vyhlásil výsledky soutěže s Mazlem na cestách včetně losování z řady hlasujících. Hlavní výhru  100 piv si odnesla fotka z adventního Bruselu, 75 piv získal Mazel u Rýnských vodopádů ve Švýcarsku a 50 piv pak fotografie s Mazlem pod hladinou z Chorvatska. Udělena byla i 4. cena – 25 piv pro fotografii S Mazlem na rybách z Norska. Během celého večera k tanci i poslechu hráli Nejenjazz Band a hosté mohli shlédnout fotografie z cest od Aktivnidovolena.cz a Worldtrek.cz. Na závěr dorazil i kouzelník s neuvěřitelnou mikromagií.

„Rádi bychom narozeniny oslavili s ještě větším počtem hostů, kteří k nám pravidelně chodí, jen bychom potřebovali rozšířit restauraci,“ komentoval akci Martin Prachař.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*