Pivovar Na Rychtě slaví deset let a odměňuje své zákazníky

  •  

Pokud jste pravidelným zákazníkem restaurace a pivovaru Na Rychtě, pak využijte obědové karty na konzumaci denního menu. Stačí se Na Rychtě 9x naobědvat a desátý oběd zde máte zdarma. Podobná narozeninová akce běží i na místní pivo!

V restauraci mají i další novinky

Vedle místního piva Mazel, Vojtěch nebo Ústecká Rychtářka si zde mohou příznivci míchaných nápojů dopřát i svěží letní nabídku. Naopak ti, co alkoholu neholdují, si zde vyberou z nabídky domácích ledových ovocných čajů a skvělých míchaných limonád. V nabídce jsou citrusové, malinové, jahodové, zázvorové a další.

A co teprve pravidelné grilování na zahrádce!

Ve dnech 12.–13. a 17.–18. srpna se na zahrádce Na Rychtě roztopí zbrusu nový obří gril a vy si můžete dopřát čerstvé grilované speciality. Pravidelné grilování se následně plánuje od 25. 8. každé úterý do konce září nebo, jak počasí dovolí. Šéfkuchař Honza Heřmánek připravuje vždy něco nového – ryby, kotlety, krkovici, žampiony, různé druhy zeleniny nebo pořádně kořeněný bůček. Na zahrádku můžete přijet i na kole nebo se svým čtyřnohým miláčkem. Dobrou chuť a krásné léto!


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*