Pivovar Velké Březno zve na tradiční Den otevřených dveří

  •  

Den otevřených dveří je po několikaleté pauze zpět. Brány pivovaru Velké Březno se návštěvníkům otevřou v sobotu 10. září.  Těšit se můžete na populární kapely, soutěže a závěrečný ohňostroj. Vstupné se neplatí, všechny druhy piv si lidé mohou koupit za dvacetikorunu.

Celým odpolednem hosty pivovaru provede moderátor Petr Zajíček. Z hudebního programu vybíráme například koncert skupiny Lucie Revival v 11:30 hodin, Elán Revival v 15:45 hodin, AC/DC Revival v 18:20 hodin a Divokej Bill Revival v 19:30 hodin. Hudebním vyvrcholením večera se stane vystoupení skupiny Arakain v 21:00 hodin.

V 15:00 hodin na návštěníky čeká silácká show a soutěže, kdy se v „hlavních rolích“ představí lano a hřebík. Další show, tentokrát řezbářská, bude následovat v 16:45 hodin. Samozřejmostí jsou i exkurze do pivovaru zdarma. Celý den zakončí ohňostroj v 21:50 hodin.

Na místě se můžete občerstvit velkobřezenským pivem za 20 korun, ke koupi bude i něco dobrého k snědku. Všichni mohou využít kyvadlovou dopravu do Velkého Března a zpět, odjíždět bude ze zastávky Ústí nad Labem Divadlo a Děčín Hlavní nádraží.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*