Po Miladě se můžete projet v motorovém člunu

  •  

Víkend na jezeře Milada se uskuteční 31.5. a 1.6. od 9:00 do 18:00 hodin. Akci, při níž si návštěvníci budou moci prohlédnout celý areál, připravil Dobrovolný svazek obcí jezero Milada společně s Palivovým kombinátem Ústí.

Dosud byl vstup veřejnosti, mimo značenou cyklostezku a naučnou stezku, umožněn pouze v průběhu cyklozávodů, vždy poslední květnovou sobotu. Letos se návštěvníci dostanou až k jezeru, ale budou se moci dokonce svézt po vodě na motorovém člunu.

Hlavními akcemi celého víkendového programu budou v sobotu cyklozávody a v neděli běžecké závody. Menší doprovodné akce jako letecký den modelářů, ukázky psích sportů, přírodovědná laboratoř, paintballové hřiště, atletika pro děti, indiánská vesnička nebo projížďka terénním vozidlem návštěvník může nebo nemusí využít. Bude pouze na něm, zda se připravených atrakcí zúčastní nebo se jen projede kolem jezera na kole, či projde se psem. Vzhledem k velikosti areálu tudy projede šestkrát denně vyhlídkový autobus, aby byla umožněna prohlídka jezera co největšímu počtu obyvatel Ústecka.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*