Podpořte pořízení výtahu pro seniory v Chabařovicích

  •  

V Domě pokojného stáří sv. Ludmily v Chabařovicích, kde pomáhají nesoběstačným seniorům, z nich většina trpí Alzheimerovou chorobou, už řadu let usilují o stavbu výtahu.

„V našem zařízení již několik let usilujeme o stavbu výtahu, který usnadní pohyb klientů i personálu v zařízení a pomůže lepšímu využívání prostor. Zatím se nám podařilo zajistit finanční prostředky z dotačního titulu ministerstva práce a sociálních věcí ve výši 1 800 000 Kč, celkové náklady ale činí 2 534 649 Kč. Potřebujeme tedy ještě přes 700 000 Kč pro spolufinancování,“ vysvětluje ředitel ústecké charity, pod kterou chabařovický domov patří, Rostislav Domorák.

Pokud chcete seniorům pomoci, tak na stránkách nadačního programu https://csobpomaharegionum.csob.cz se můžete přímo na projekt „Výtah v Domě pokojného stáří v Chabařovicích“ přispět odkaz na sbírku najdete i na stránkách domova https://charitausti.cz/.  Sbírka potrvá do 5. července.

Podpořit můžete projekt stavby výtahu v Domě pokojného stáří sv. Ludmily v Chabařovicích i tak,  že nakoupíte v Tesco prodejně a žetony, které dostanete při placení u pokladny, vhodíte do hlasovacího zařízení. Zapojeny jsou tyto Tesco prodejny: Špitálské náměstí 3517, Ústí nad Labem (v komplexu hotelu Clarion, poblíž autobusové zastávky Hraničář), Seifertova 574, Ústí nad Labem – Neštěmice, Revoluční 354, Krupka. Čím více hlasů projekt získá, tím více finančních prostředků Tesco na stavbu výtahu domovu v Chabařovicích přispěje.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*