Pokus o vraždu v centru města byl objasněn, policisté ale hledají svědky z videa

  •  

Krajští kriminalisté objasnili případ pokusu o vraždu, ke kterému došlo 15. května dopoledne v centru Ústí nad Labem. Podle krajské policejní mluvčí Veroniky Hyšplerové, vyšetřovatel zahájil trestní stíhání 21letého muže pro zvlášť závažný zločin Vraždy ve stadiu pokusu.

„Obviněný v neděli kolem poledne procházel v ulici Hradiště a po malé výměně slov přišel k poškozenému a bodl ho nožem do břicha. K této reakci mu stačilo, že po zvolání „co na mě čumíte“ mu dvojice mužů odpověděla „na co máme oči“. Obviněný následně z místa rychle utekl,“ popisuje událost policejní mluvčí. Zraněný muž byl zdravotnickou záchrannou službou převezen do nemocnice. Díky místní znalosti policisty z oddělení hlídkové služby se podařilo útočníka rychle ztotožnit a následně v místě bydliště zadržet. Muž je nyní ve vazbě.

„Z přiloženého kamerového záznamu je zřejmé, že začátku a konci incidentu byli přítomní svědci, kteří procházeli kolem ulicí Hradiště. Kriminalisté žádají tyto svědky, aby se přihlásili na linku 158,“ dodává Veronika Hyšplerová.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*