Policie hledá svědky napadení

  •  

Všebořičtí policisté šetří případ patečního napadení 37letého muže, které se stalo v blízkosti hospody Na Růžku ve Všebořicích.

„Podle výpovědi napadeného muže k incidentu mělo dojít tak, že když se krátce po 23:00 vracel domů po chodníku v ulici Lipová směrem do ulice Spartakiádní, tak potkal skupinku třech mužů. V momentě, když muže míjel, tak jeden z nich ho z ničeho nic napadl několika ranami pěstí do obličeje a následně odešli.,“ popisuje událost policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Napadený musel v ranních hodinách, vzhledem ke svému zranění, jet do nemocnice, kde lékař zjistil, že má dvojitou zlomeninu dolní čelisti a musí být operován

„Policisté v současné době vyhodnocují kamerové záznamy nejen z ulic, ale i  z městské hromadné dopravy a zároveň žádají veřejnost o pomoc, aby v případě, že se stali svědky tohoto incidentu nebo v inkriminovanou dobu se v těchto místech pohybovali a potkali tuto skupinku, aby tuto informaci poskytli policistům na linku 158,“ doplňuje policejní mluvčí.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*