Policisté prosí o pomoc při pátrání

  •  

V prvním případě dopravní policisté pátrají po řidičce automobilu, která po nehodě sice zastavila, ale nepočkala na příjezd policie na místo nehody. Šlo o vozidlo značky  BMW, stříbrné barvy. Podle policejní mluvčí Veroniky Hyšplerové se nehoda stala v úterý 20. září okolo 17 hodin v ulici Stříbrnická (na úrovni s BČS). Policisté žádají řidičku, aby se přihlásila přímo na Dopravní inspektorát v Ústí nad Labem v ulici Horova 5 nebo na linku 158.

Dále ústečtí policisté již pět dnů pátrají po pohřešovaném třiašedesátiletém muži z Ústí nad Labem. Muž dne 19. září krátce před devátou hodinou ráno odešel z domova s tím, že se jde projít do města, a že se do oběda autobusem MHD číslo 5 vrátí domů.

„Do současné doby se domů nevrátil a ani rodině o sobě nepodal žádnou zprávu,“ přiblížila policejní mluvčí a dodala: „Pokud máte o pohřešovaném muži jakoukoliv zprávu, tak jí poskytněte policistům na lince 158 nebo na nejbližší policejní služebně. V případě, že tento odkaz již není aktivní, tak se pohřešovaného muže podařilo vypátrat.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*