Pomozte kriminalistům najít muže z kamerových záznamů

  •  

Ústečtí kriminalisté pátrají po totožnosti neznámého muže, kterého se jim podařilo na základě popisu poškozeného ustanovit na kamerových záznamech. V tuto chvíli žádají veřejnost o pomoc s jeho ztotožněním. Uvedený muž je podle policejní mluvčí Veroniky Hyšplerové podezřelý, že na začátku měsíce listopadu krátce před sedmou hodinou večer ve vlaku směřujícího z Prahy, s nožem v ruce požadoval po poškozeném peníze. Poškozený mu ukázal peněženku, že žádné peníze nemá. Poté se stejnou výhružkou po něm žádal telefon. Vzhledem k tomu, že se vlak již blížil do stanice Ústí nad Labem hlavní nádraží, tak z místa rychle utekl a vyběhl z vlaku pryč.

Kriminalisté vyhodnocovali kamerové záznamy. Svědci muže popisují, že působil zanedbaným dojmem a jeho chování bylo zmatené. Ve vlaku jel již z Prahy. Do Prahy přijel vlakem od Kolína. Jednalo se o muže snědé pleti, kolem 35 let, vysokého 175 cm, střední postavy. Na tváři měl šedé neupravené vousy, takzvané strniště a byl bez vlasů. Na sobě měl černou teplákovou soupravu s kapucí, se zlatými ornamenty.

V případě, že jste muže na kamerových záznamech poznali, tak prosím tuto informaci poskytněte policistům na lince 158 nebo na nejbližší policejní služebně.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*