Pomozte s hledáním dívky, vyzvali mimořádně policisté

  •  

Severočeští policisté ve čtvrtek přistoupili k mimořádnému kroku. Na speciální tiskové konferenci vyzvali veřejnost aby pomohla s pátráním po dvanáctileté Ústečance Michaele Patricii Muzikářové. Mohla se stát i obětí trestného činu.

Policisté uvedli, že nemají žádnou konkrétní stopu, co se dívce mohlo stát. Dívka bydlící na Klíši v ulici Na Vlnovce se podle všeho ve středu 11. ledna ráno připravovala na cestu do školy v ulici České mládeže. Vzala si věci, které si většinou bere. Do školy ale nedorazila. „Vidíme velmi pravděpodobné, že se mohla stát obětí závažného trestného činu. Druhá varianta je, že odešla z domova. Obě dvě jsou v současné době naprosto rovnocenné,“ uvedl náměstek krajského ředitele policie Zbyněk Dvořák.

Podle šéfa vyšetřovacího týmu Martina Charváta ale policisté nenašli žádné důvody k tomu, aby dívka utekla z domova. Snažili se kontaktovat její kamarády, ale zatím nic bližšího nezjistili. Jisté je, že matka dívky odešla v pět ráno do práce. Podle všech indicií byla dívka kolem šesté hodiny ještě aktivní na sociální síti. Zde podle všeho jakékoli stopy končí.

Tým také zkoumá záznamy z kamerových systému. Doufá, že by se mohl přihlásit někdo, kdo by kriminalisty navedl na stopu. Volat mají lidé na linku 158, kde jsou policisté připraveni všechny informace zpracovat. „Prosíme veřejnost, aby nám jakékoli informace sdělila, i kdyby měla pocit, že přímo s tímto činem nesouvisí,“ požádal Dvořák.

Michaela Patricie Muzikářová
Výška 125 až 135 cm
Zdánlivé stáří 12 let
hubená postava, šedé oči, hnědé vlnité vlasy
Na sobě měla v době odchodu prošívaný tmavý kabát délky ke kolenům a tmavé kozačky s bílou kožešinkou a leginy. S sebou měla růžový školní batoh značky NIKE.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*