PORADNA: Acme vás odveze k lékaři a cestou také vyzvednete léky

  •  

Jste nemocní a máte problém se dostat k lékaři nebo na rehabilitaci? „V Ústí nad Labem vás tam může dopravit agentura poskytující komplexní domácí péči Acme,“ říká jednatelka společnosti Acme Domácí péče Štěpánka Tomsová.

Jak přesně Acme doprava funguje?

Nabízíme přepravu nemocných všech věkových skupin a nejrůznějších typů onemocnění. Nepřevážíme jen ležící pacienty, kteří potřebují sanitku.

 

Jste specializovaná agentura na domácí a hospicovou péči. Proč jste se vrhli i na dopravu pacientů k lékaři?

Vyšli jsme vstříc požadavkům našich klientů. Zejména starší lidé měli problémy dopravovat se do zdravotnických zařízení veřejnou dopravou. A klasické taxi si nemohou dovolit.

 

Jak konkrétně doprava k lékaři probíhá?

Náš řidič pacienta vyzvedne doma, odveze k lékaři a doprovodí ho do čekárny. Po vyšetření ho zase odveze zpět domů. Cestou také může vyzvednout léky v lékárně.
Nedávno jsme získali darem elektrický schodolez pro osoby s omezenou možností pohybu, který umožňuje pohodlně a bez stresu zvládnout schodiště a jiné překážky.

 

Kolik se za dopravu platí?

Dopravu k lékaři si pacient musí zaplatit. Podle toho, kde na Ústecku bydlí, se cena pohybuje od 60 do 80 korun. Odvoz k lékaři si pacienti mohou objednat telefonem. Nově jsme zavedli, že každá 11. jízda je zdarma.
Kontakt:
ACME – Domácí péče, s.r.o.
telefon: 475216331, 475216582
mobil: 775261110, 77761654
e-mail: info@acmepece.cz
www.acmepece.cz


  •  

1 komentář z PORADNA: Acme vás odveze k lékaři a cestou také vyzvednete léky

  1. dobrý den mohl bych si u vás objednat odvoz pro maminku k lékaři špatně se jí chodí po schodech takže by potřebovala schodolez je to jenom osm schodů ale i to je problém byl bych rád kdyby se to nějak řešilo jsme z ústí havířská ulice předem děkuji za odpověd nashle vyšetření by bylo 15 listopadu ráno na osmou do vaníčkovy ulice.

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*