Představení v Domě kultury

  •  

Vychutnejte si v ústeckém Domě kultury představen Za Úplňku. Představení pořádá Junior Aréna a těšit se na něj můžete 17. května od 19:00 hodin.

Absurdní divadelní komedie se odehrává v jednom divadelním baru ve chvíli, kdy na jevišti probíhá představení a venku na obloze svítí měsíc v úplňku. Do baru přicházejí herci, kteří zrovna nejsou na scéně, jejich rodinní příslušníci, ale také nezvaní návštěvníci.

A protože ve městě zrovna probíhá vojenské cvičení, objeví se v divadle i snaživý plukovník české armády a zmatený americký generál. Jejich přítomnost vyvolá celou řadu absurdních situací, které se divadelní barmanky snaží udržet v takových mezích, aby nemuselo být přerušeno představení.
Ale když do baru přijde ještě těhotná žena a nekompromisní policista, vypadá to, že veškerá snaha o záchranu představení je marná. Autor, Robert Geisler, dramatik, scénarista, výtvarník a příležitostný herec, držitel Českého lva za scénář k filmu Protektor a autor scénáře k úspěšnému seriálu Terapie, pracuje v Divadle Na zábradlí v Praze. Vstupenky objednávejte na tel. 732 499 284 (zu)

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*