Přijďte Na Rychtu ochutnat o citrusy vylepšenou rychtářku

  •  

Ústecký minipivovar Na Rychtě s létem rozšiřuje pro milovníky zlatavého moku nabídku. Na čepu se 17. června objevila stará známá Ústecká rychtářka 11 – Weizenbier. Pokud ale čekáte úplně stejnou chuť a aroma, budete překvapení.

Oproti minulým ročníkům je nová várka příjemně nahořklého kvasnicového ležáku svrchně kvašeného vymazlenější. „Náš sládek vylepšil recepturu. Použil jen jeden druh chmele Sigle Hop, odrůdu Kazbek. Při chmelovaru byla použita sušená pomerančová kůra ke zvýraznění citrusové chutě a aroma,“ popisuje novou recepturu šéf Rychty Jiří Šťovíček.

V nabídce je tradičně také Mazel, Ústecká desítka a pro ty, kteří mají rádi ovocná piva, je na čepu Ústecká Malina. Na své si ale přijdou i motoristé a cyklisté, kteří mají před restaurací k dispozici stojany na kola. Mohou se totiž osvěžit točeným nealkoholickým pivem nebo domácí meruňkovou, třešňovou či borůvkovou limonádou. Už brzy k nim přibude navíc bezinková.

Pokud pravidelně Na Rychtě obědváte, nezapomeňte, že stále běží akce 9+1. „Obsluha zákazníkům na kartičku zaznamená jídla nebo piva, která zkonzumují, a jakmile je jich 9, tak to desáté menu a pivo k tomu dostanou zdarma,“ dodává šéf Rychty. Kartičky jsou k dispozici u obsluhy. Na letní zahrádce vás v parných dnech ochladí mlžná klimatizace.

Pivovar Hotel Na Rychtě
Klášterní 75, 400 01 Ústí nad Labem
Tel.: +420 475 213 138,
+420 475 205 018
e-mail: info@pivovarnarychte.cz
web: www.pivovarnarychte.cz
facebook.com/PivovarHotelNaRychte


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*