Přijďte vyzkoušet hokej a zažijte zábavu

  •  

V úterý 25. ledna od 16:00 hodin budou mít všechny děti ve věku 4-8 let bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou HC Slovan Ústí nad Labem. Na zimním stadionu v Ústí nad Labem se koná v Týden hokeje.

Stačí si přinést brusle, helmu, klidně i lyžařskou a rukavice. V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, tak ty také. Pokud brusle a helmu nemáte, můžete se obrátit na trenéra mládeže Michala Kváše (telefon 777 158 233) s dotazem na možnost zapůjčení přímo na místě.

Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu.

Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Navíc každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje, získá poukaz v hodnotě 1 500 korun na nákup hokejové výstroje od CCM.

HC Slovan Ústí nad Labem


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*