Pro zateplení domu jsou desky Pavatex nejlepší volbou

  •  

Naše společnost je dodavatelem dřevovláknitých izolačních desek švýcarského výrobce Pavatex. Působíme po celé České republice, našim zákazníkům jsme schopni zajistit kompletní logistické služby týkající se dodávky materiálu přímo na stavbu.

Dřevovláknité desky jsou moderním difúzně otevřeným (paropropustným) izolačním materiálem, který je vhodný k zateplování v rámci celé stavby od podlahy po střechu u starších staveb i novostaveb. Tyto izolační desky jsou více než alternativou běžně používaných tepelných izolací jako je polystyren, či minerální vaty. U domů, které jsou zateplené Pavatexem dochází k minimalizaci nákladů na vytápění. Desky Pavatex jsou 100% ekologickým materiálem na bázi dřeva bez chemických příměsí, jsou vyráběné nejmodernějším technologickým procesem přímo ve Švýcarsku.

pavatex desky

Kvalita desek je díky tomu na vysoké úrovni. Všechny produkty ze sortimentu výrobce Pavatex jsou také zařazeny do programu Nová zelená úsporám. Jedná se o podlahové, interiérové, stropní, fasádní a střešní tepelně izolační a akumulační materiály.

Desky Pavatex v zimě chrání před mrazem a v létě naopak před letním přehříváním interiéru.

Další výhodou je i snadná montáž a práce s deskami. Jsou tedy materiálem vhodným pro zdravé a úsporné bydlení.

Cílem naší společnosti je nabídnout zákazníkům švýcarskou kvalitu za „české ceny“.

Více informací o deskách Pavatex najdete na webu Pavatex-eshop.cz/produkty

Ondřej Benedikt, tel.:+420 728 563 365, info@pavatex-eshop.cz


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*