První ročník závodu pro celou rodinu Rychtářská 12° je už v sobotu

  •  

Na Labské cyklostezce se 6.září uskuteční první ročník Rychtářské 12°. Běžecký závod pro celou rodinu startuje v Cyklokempu Loděnice.

„Běhu se mohou zúčastnit všechny věkové kategorie. Závodit se bude v kategoriích rodinný běh, dětský závod a hlavní závod. Start i cíl bude v Cyklokempu Loděnice, kde bude veškeré zázemí,“ uvedl spoluorganizátor závodu Martin Prachař z Pivovaru a hotelu Na Rychtě.

Celá trasa povede po Labské cyklostezce na obě strany od Cyklokempu. První tři vítězové každého závodu získají věcné ceny. Startovné, které zahrnuje pro závodníky vyjma cen také například Rychtářský guláš, nealkoholické nebo alkoholické pivo, limonádu, párek v rohlíku, vodu, energetické nápoje a ovoce na trati, je 100 korun na hlavní závod a 50 korun na dětský. „Část výtěžku ze startovného rovněž poputuje na konto nadačního fondu Plamínek Naděje pro fyzicky handicapované děti,“ vysvětlil Prachař.

Registrovat se můžete online na www.pivovarhotelnarychte.cz, kde najdete i všechny potřebné informace o startu, včetně popisu trasy a podobně. „Běh doporučujeme jako vhodný trénink týden před Ústeckým půlmaratonem, který se běží 14.září,“ dodal Prachař.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*