Queenie míří do Letního kina

  •  

Česká skupina Queenie, která svou tvorbou vzdává hold legendární britské kapele, míří do Ústí nad Labem. Svůj velký koncert odehrají 12. srpna od 20:00 v Letním kině.

„Na Ústí nad Labem a místní letní kino, které patří mezi jedno z největších ve střední Evropě, se moc těšíme. Na této lokaci jsme ještě nevystupovali, půjde tak o naši premiéru. A koncert v rámci letní UNIVERSUM Tour bude navíc náš první samostatný, který v Ústí odehrajeme. Bude to výzva, bude to skvělé. Určitě si to nenechte ujít,“ zve fanoušky frontman kapely Michael Kluch.

Celá UNIVERSUM Tour bude tematicky laděná a půjde o komplexní zážitek. Návštěvníci ochutnají nejen loni uvedené Queenie pivo, které vzniklo propojením toho nejlepšího z českých a anglických surovin, ale například také Bang-Bang kuře, jedno z nejoblíbenějších jídel Freddieho Mercuryho. A samozřejmě se mohou těšit na písně legendární skupiny Queen v precizním provedení. Vstupenky na open air koncert jsou už v prodeji na portálech GoOut, smsticket, Ticketmaster a Ticketportal.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*