Rekonstrukce zkomplikuje dopravu

Foto: dpmul.cz
  •  

Rekonstrukce Mezní ulice v úseku Mírová – Větrná od 3. dubna až do odvolání zkomplikuje městskou hromadnou dopravu. Počítejte s mimořádnými změnami v provozu hromadné dopravy na trolejbusových linkách z důvodu rekonstrukce Mezní ulice v úseku mezi zastávkami Mírová a Větrná. Na trolejbusových linkách číslo 43 a 55 bude zavedena celotýdenně náhradní autobusová doprava. Od tohoto data bude zrušena zastávka Mírová ve směru na Stavbařů a posunuta zastávka Mírová ve směru Větrná do výstupní zastávky linek 2, 7, 55 (u Severotisku). Změny jsou naplánovány zhruba po dobu 10 týdnů.

Změny na linkách:

Linky 2, 7 – zrušena nástupní zastávka Mírová – náhradní zastávka je Stavbařů.

Linka 5 – zrušena zastávka Mírová ve směru do Krásného Března – náhradní zastávky jsou Stavbařů nebo Větrná.

Linka 43 – zrušena zastávka Mírová ve směru na Dobětice – náhradní zastávky jsou Stavbařů nebo Větrná. Zaveden nový spoj s odjezdem ve 22:47 hod. ze zastávky Severní Terasa.

Linka 51 – od zastávky Divadlo obousměrně přesměrována na Klíše lázně, v úseku Hraničář – Mírová je linka zrušena.

Linka 53 – zrušena.

Linka 54 – upraveny odjezdy nízkopodlažních spojů.

Linka 55 – nahrazuje v úseku Divadlo – Severní Terasa dopravu i za linky 51, 53. Interval na lince ve špičce 7-8 minut, v pracovním dni dopoledne 10 minut, večer 15 minut. O víkendech ráno a večer je interval 15 minut, přes den pak 10 minut. Všechny spoje jsou vedeny až na konečnou Severní Terasa. Zastávka Mírová je ve směru do centra zrušena – náhradní zastávky jsou Stavbařů nebo Větrná. V úseku Divadlo – Žežická jede linka beze změny. Na lince je v celé trase zavedena náhradní autobusová doprava.

Linka 56 – upraven jízdní řád.

Linka 58 – jede pouze v úseku Skalka – Divadlo, v úseku Divadlo – Klíše lázně je linka nahrazena provozem přesměrované linky 51.

Linka 59 – zrušena.

Linka 60 – zrušeny nástupní a výstupní zastávky Mírová – náhradní zastávka je Větrná. V úseku Větrná – Mírová je linka mimo provoz.

Linka 61 – nahrazuje zrušenou linku 53 v úseku Divadlo – Dobětice točna. Linka v úseku Stříbrnická – Severní Terasa je zrušena.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*