Řidič kamionu u Neštěmic mohl zabít

Kritický okamžik zveřejněného videa

Hrůzostrašné video z křižovatky, na které se z Opletalovy ulice odbočuje do Neštěmic, koluje po sociálních sítích. Řidič kamionu zde vjel do protisměru a málem rozválcoval dvě osobní auta. Zachytila ho při tom kamera jednoho z nich.

Záběry zachycují, jak řidič osobního vozu a před ním jedoucí automobil v pondělí 19. září vjíždějí do odbočovacího pruhu. Najednou se proti nim ve směru od Děčína vyřítí kamion. Nečekaně vjede do protisměru a oba osobáky se mu jen zázrakem vyhnou.

VIDEO NALEZNETE  ZDE

„Dneska jsem se podruhé narodil,“ komentoval video Petr Ludvík, který ho zveřejnil na svém facebooku. Zapamatoval si i poznávací značku kamionu. Video vzápětí začalo sdílet a komentovat mnoho lidí.

Chladným nenechalo ani policii. Řidič kamionu mohl způsobit vážnou nehodu, při níž mohli při čelním nárazu s osobním autem umírat lidé. „Případem se intenzivně zabýváme,“ uvedla mluvčí policie Veronika Hyšplerová.

1 komentář z Řidič kamionu u Neštěmic mohl zabít

  1. Normálně takové články nekomentuji – je to ztráta času, ale tímto směrem jezdím celkem často. Toto video je jen důkaz toho, že řidič, který jezdí pomalu, opatrně se může snažit jak chce a pak ho smete tento člověk – nevím jak ho mám nazvat, protože když napíšu zvíře, tak bych zvířata ještě urazil. „Policie se tím intenzivně zabývá“ – pokud je to pravda a dohledá ho, tak dostane pokutu a za nějaký čas bude opět riskatně jezdit po silnicíh a může ohrozit i Vás a Vaše příbuzné, známé.

    Vídám denně spoustu lidí za volantem, co absolutně nezvládají řízení, pravidla silničního provozu, jezdí jako prasata, někteří se předvádí a když jedou, tak jsou velcí machři a „páni“ a když potom něco způsobí, tak už je pozdě a najednou stáhnou ocas a mrzí je to – vidí se v tomto popisu někdo? Pokud ano tak si rozmyslete jestli není lepší prodat auto a jezdit vlakem, MHD a neohrožovat lidi okolo sebe.

    Každopádně smekám před Petrem Ludvíkem a řidičem vozu, ve kterém byla kamera, která to natočila. Díky pozornosti a rychlému manévru jim ten úchyl doslova nezmuchlal auta, pravděpodobně patří k té menšině opatrných řidičů.

  2. Tak když si pustíte to video ,,krokově,, čili pomaličku, tak je vidět, jak ten řidič kamionu neseděl na svém místě, ale pro něco se natahoval, jeho obličej je někde jaksi uprostřed kabiny, to pravděpodobně nebyl mikrospánek, ale ,,nečuměl,, před sebe, po dalším krokování snímku těsně před kamerou je pak vidět, jak si sednul zpátky – je to vůl

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*