RunTour omezí dopravu především na Střekově

  •  

Další ročník běžeckého závodu RunTour, který se v Ústí nad Labem uskuteční tuto sobotu, se promítne do omezení dopravy, a to zejména na Střekově.

Už v  pátek 26. dubna od 7:00 hodin bude probíhat na zeleni před soudem stavba zázemí závodu. V tento den budou uzavřeny ulice Varšavská a Mánesova.

V sobotu 27. dubna se od 7:00 hodin uzavřou ulice Varšavská, Mánesova, Kramoly, Zeyerova a Hviezdoslavova. Od 10:00 hodin dojde k uzavření mostu E. Beneše, ulic Národního odboje, Děčínská, Železničářská a Střekovské nábřeží.

Objízdná trasa povede přes Předmostí, Mariánský most na Kamenný vrch a ulici Karla IV. Okružní křižovatka ve směru Žukovova – směr Mariánský most a zpět bude průjezdná. Dopravní omezení skončí nejpozději do 15:30 hodin.

Omezení se dotkne i cestujících městské hromadné dopravy. Dočasně zrušeny budou zastávky MHD Střekov nádraží, Třebízského, Děčínská, Krajský soud a zastávka ZPA směr Kamenný Vrch/Svádov. Na trolejbusových linkách číslo 60 a 62 bude zavedena náhradní autobusová doprava.

Objízdná trasa pro linky číslo 9, 13, 17, 27, 60 a 62 – spoje pojedou obousměrně přes Předmostí a dále přes Mariánský most do zastávky ZPA směr Krajský soud, která bude v době uzavírky obsluhována obousměrně všemi spoji (viz plánek).

Linka 9 – ze zastávky ZPA pojede bez zastavení přes Kamenný Vrch do zastávky Karla IV. a dále po trase. Při zpáteční jízdě pojede ze zastávky Karla IV. bez zastavení do zastávky ZPA a dále na Mírové náměstí a po trase.

Linky 13, 60 a 62 – obousměrně budou obsluhovat pouze zastávku ZPA směr Krajský soud a dále po trase.

Linky 17 a 27 – obousměrně budou obsluhovat zastávku ZPA směr Krajský soud a dále obousměrně pojedou přes zastávky Kamenný Vrch škola, Kamenný Vrch, Poslední cesta, Novosedlické náměstí, V Zeleni, Šafaříkovo náměstí a Karla IV. – na objízdné trase zastavují ve všech spojích na všech zastávkách.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*