Růžová „dreamácká“ párty s panterem

  •  

Pink panter party. Tento název dostala akce, kterou 9. listopadu uspořádala eventová agentura Dream PRO.

„Pozvánku na tuto akci konající se v Bowling restaurant centru dostali stávající klienti agentury a nemohli být jak jinak než spokojeni. V tomto případě totiž neplatí, že pod svícnem je největší tma, a kromě pořádání několika desítek akcí ročně pro své klienty ví Dream PRO moc dobře, jak udělat akci, aby měla ty správné koule,“ říká Luboš Machoň z Dream PRO.

Již od začátku se o zábavu staral moderátor Zdeněk Lukesle, hosty také přivítal ředitel agentury Luboš Machoň. Nechyběla ani kapela Malá Paříž a během růžového večera přišlo na řadu také několik vystoupení, dorazil například kouzelník Honza Komberec nebo stepařské duo ze Stepařské školy Domu dětí a mládeže z Ústí nad Labem. A protože tato agentura ví moc dobře, že zábava prochází žaludkem, připraven byl pro hosty i bohatý raut plný jídla a pití.

Ač to nebylo potřeba, dostali hosté u vstupu i růžové brýle. Na akci se také přišli představit statní hoši z ústeckého týmu amerického fotbalu Blades, které agentura Dream PRO hrdě sponzoruje.

„Ne pro každého ale byl večer tak růžový. Pěkně zabrat totiž dostaly místní kuželky! Ano, chápete správně, prišlo i na zábavný turnaj. Na všech drahách lítaly bowlingové koule, padaly striky i žlábky ale přeci jen šlo hlavně o to se pobavit. Ti nejšikovnější hráči se pak mohli těšit z poháru i diplomu,“ dodal Luboš Machoň.

Jako každá akce, kterou má agentura Dream PRO na svědomí, měla i tato za cíl hlavně strávit příjemný a zábavný čas s hosty, na který bude každý s radostí vzpomínat. A to se agentuře díky propracovanému programu i přítomnosti fotografa i fotokoutku rozhodně podařilo.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*