Severní Terase tento víkend velkolepě slaví

  •  

Hned několik událostí se slaví v těchto dnech na Severní Terase v Centrálním parku. Kromě Dne Severní Terasy se tu slaví i pětasedmdesáté výročí konce druhé světové války a dvacet let výročí Ústeckého kraje.

Park už ožil stanovým táborem Klubů vojenské historie 97. pěší divize armády USA, který zde najdete až do konce víkendu. „Největším lákadlem určitě kromě ukázky bojů hlavně možnost si prohlédnout zblízka a vyfotografovat dobovou vojenskou techniku,“ zve všechny starosta obvodu Jaroslav Šimanovský.

Od čtvrtka se v parku u Laguny koná festival Interporta 2020 s hlavní hvězdou Vašo Patejdlem. Během víkendu nebude chybět prezentace některých škol obvodu Severní Terasa, bojové ukázky KVH, pohádka pro děti a zahraje i ústecká revivalová kapela The Boom a mnoho dalšího. Samozřejmostí jsou stánky s občerstvením, víno a burčák.

Zakončení pestrého víkendu proběhne v neděli od 19:30 hodin Open air koncert orchestru Severočeského divadla Ústí nad Labem, který zahraje světové muzikálové a filmové melodie.

„Zároveň s orchestrem zazpívá i Tereza Mátlová, Marián Vojtko a na saxofon zahraje Felix Slováček junior. „Bude to opravdu zážitek a věřím, že na své si přijde určitě každý,“ doplňuje místostarosta Pavel Dufek.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*