Silnice v Tizianově se dočká opravy

  •  

To přislíbila primátorka města, která přímo mezi obyvatele ulice přišla. Obyvatelé domů už léta žádají město o opravu silnice, která již zcela ztratila pevný povrch. Rada města se zabývala peticí obyvatel a loni na podzim přidělila finanční prostředky na zahájení prací. Projekt včetně finančních nákladů bude dokončen v průběhu září.

„V tuto chvíli jsem považovala za důležité osobní setkání s občany, proto jsem inicializovala schůzku přímo v ulici Tizianova. Osobní setkání je vždy mnohem příjemnější a chtěla jsem, aby občané věděli, že projekt na tuto opravu do rozpočtu na příští rok prosadím,“ řekla primátorka Věra Nechybová.

Definitivní schválení investic v rozpočtu je na zastupitelích města.

„Ekonomice se začíná dařit a musíme postupně vyřešit dluhy vůči občanům, kteří po nutných opravách volají. Už v letošním roce jsem navrhovala při rozdělení závěrečného účtu 20 milionů na opravy komunikací, ale takový návrh zastupitelstvem neprošel. Prostředky byly zastupiteli převedeny na mimořádnou splátku (20 mil. korun) a z oprav ubylo 15 mil,“ vysvětlila primátorka Věra Nechybová.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*