Skřítci od Labské královny budou křtít kalendář

  •  

V informačním středisku na Mírovém náměstí skřítci od Labské královny pokřtí nástěnný kalendář města na rok 2018. Nástěnný kalendář s originálními grafikami ústeckých dominant pokřtí autor kreseb, výtvarník a ilustrátor knihy Labská královna, Michal Novák.

Ve středu 8. listopadu od 16 do 18 hodin je připraven drobný doprovodný program – aktivity pro děti, výstava výtvarných dětských prací na motivy Labské královny, losování o pět kalendářů a další.  V 16.30 hodin se uskuteční losování o pět kalendářů s věnováním autora.

Ke zhlédnutí bude výstava vybraných dětských prací na téma Labská královna. Obrázky vzešly z výtvarné soutěže Naše město, kterou letos na jaře vyhlásil Dům dětí a mládeže a jedním z témat soutěže byly obrázky na motivy Labská královna. Výstavu je možné navštívit až do konce listopadu.

Děti, které přijdou v kostýmu bytostí z knihy Labská královna, obdrží dárek. Na další drobné dárky se děti mohou také těšit za splnění aktivit, které jsou pro ně na odpoledne připravené. Vstup na akci je zdarma.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*