Skřítci od Labské královny budou křtít kalendář

V informačním středisku na Mírovém náměstí skřítci od Labské královny pokřtí nástěnný kalendář města na rok 2018. Nástěnný kalendář s originálními grafikami ústeckých dominant pokřtí autor kreseb, výtvarník a ilustrátor knihy Labská královna, Michal Novák.

Ve středu 8. listopadu od 16 do 18 hodin je připraven drobný doprovodný program – aktivity pro děti, výstava výtvarných dětských prací na motivy Labské královny, losování o pět kalendářů a další.  V 16.30 hodin se uskuteční losování o pět kalendářů s věnováním autora.

Ke zhlédnutí bude výstava vybraných dětských prací na téma Labská královna. Obrázky vzešly z výtvarné soutěže Naše město, kterou letos na jaře vyhlásil Dům dětí a mládeže a jedním z témat soutěže byly obrázky na motivy Labská královna. Výstavu je možné navštívit až do konce listopadu.

Děti, které přijdou v kostýmu bytostí z knihy Labská královna, obdrží dárek. Na další drobné dárky se děti mohou také těšit za splnění aktivit, které jsou pro ně na odpoledne připravené. Vstup na akci je zdarma.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*