SLOUPEK: Zlom vaz, Ústí

  •  

Ústí zažívá turbulentní start roku. Když to shrneme: Na sociálních sítích se radikalizují skupiny, které milují anebo nenávidí vládnoucí koalici. Činoherák je zpět na Střekově, ale bez peněz. Zrušený „náhubkový zákon“ na jednání zastupitelstva se asi znovu zavede.  A do toho všeho ještě ta Tesla…

První primátorův náměstek se asi chtěl médiím pochlubit luxusním elektromobilem a asi i tím, že je správnej chlap, když tedy ekovozítkem zachraňuje planetu. V garážích radnice se udělala zásuvka a opozičního politika málem trefil šlak. Na Facebooku vypuklo šílenství…  A taková s prominutím blbost hýbala několik dní veřejným míněním v našem městě.

Ale, všimli jste si, že o tom, zda si letos bude Ústí vyskakovat anebo utahovat opasek, se nikdo ani nezmínil? Už došlo ke zdražení tepla, dojde asi na růst daně z nemovitosti, musí se najít peníze na ucpání díry v rozpočtu po slibovaném STOP hazardu – anebo ten nebude? A především by se měl připravit rozpočet tak, aby město nežilo v nejistotě a nebylo ochromeno v parametrech, podle kterých se hodnotí kvalita života.

Tak napříč stranami – nezačnete makat?


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*