Slovan má nového sponzora, je jím společnost Glencore

  •  

Ústecký hokejový klub získal nového sponzora. Ve čtvrtek byla v sídle společnosti Glenore slavnostně podepsána sponzorská smlouva.

Úvodem promluvil country manager společnosti Glencore, který vyzdvihl vzájemnou spolupráci. „Myslím si, že spolupráce naší společnosti s hokejem v Ústí nad Labem je prospěšná pro obě strany. V Ústí je dobrá komunita lidí. Hokej i tato společnost mají ve městě dlouhou tradici. Věřím, že se bude spolupráce v budoucnu prohlubovat. Glencore a Slovan mají několik společných věc, jednou z těch důležitých je fair-play chování, řekl Maurice Bensadon.

Následně sportovní ředitel Vladimír Evan i jednatel klubu Jan Čaloun zmínili, že se spolupráce nebude týkat jen dospělého týmu, ale bude mít přesah i do mládeže.

„ Nechybělo moc, aby ústecký hokej úplně zanikl. Museli jsme si získat tvrdou a usilovnou prací zpět přízeň sponzorů. Myslím si, že se nám to podařilo, sportovní výsledky během tří sezón byly výborné. Partneři se k nám začínají vracet. Vážíme si toho, že firma Glencore vidí, že naše práce je smysluplná. Myslím si, že obě společnosti reprezentují město Ústí nad Labem,“ dodal Vladimír Evan.

Spolupráce ústeckých hokejistů a firmou Glencore je koncipována jako dlouhodobá. „Jsme smluvně vázání mlčenlivostí, ale jedná se o výraznou podporu v rámci klubového rozpočtu,“ zmínila Aneta Martišková, manažerka personálního a právního oddělení.

Slavnostního podpisu se zúčastnila také primátorka města Ústí nad Labem Věra Nechybová, která poděkovala jménem města společnosti Glencore za významnou podporu, kterou hokejistům poskytne.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*